KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 16118413
nr 1611 8413
Akvareller
2 st, Oidentifierad konstnär. Signerade Sörensen, "Rom 1872". Akvarell, bildmått: 28x21 cm, yttermått inklusive ram: 35x26 - 45x25 cm
Utrop:
500 kr
måndag 8 april 2024
kl 20:37:14
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor